Aeres VMBO-MBO

Aeres VMBO-MBO

Wie zijn we

Aeres VMBO-MBO is een veelzijdige opleider in de groene sector met tien locaties.

Speerpunten

Uniek
Iedere Aeres VMBO-MBO locatie is uniek en heeft eigen bijzondere kenmerken. Ons groene onderwijs is kleinschalig en sfeervol. Het vmbo groen kenmerkt zich door aandacht voor de individuele leerling. Als leerling krijg je een sterke basis en het vertrouwen om door te groeien.

Duurzaam
Ons mbo onderwijs legt de basis voor een duurzame maatschappij. Bedrijven en organisaties (nationaal én internationaal) zitten te springen om talenten die verantwoord kunnen werken en groene innovatie, groene creativiteit, groene techniek en duurzaamheid vanzelfsprekend vinden. Mensen opleiden vanuit die basisgedachte, dat is wat Aeres VMBO-MBO locaties drijft.

Groenhorst is veranderd in Aeres!

Vanaf augustus 2017 hebben alle scholen van Groenhorst een nieuwe naam: Aeres VMBO of Aeres MBO.
De reden voor de naamswijziging is een logische stap. Groenhorst was al lang een onderdeel van Aeres en werkt al jaren samen met de andere kennisinstellingen binnen de Aeres groep.

De slogan van Aeres is: Talent voor groei.

“Welkom bij Aeres VMBO-MBO! Ik help je graag bij al je vragen, opmerkingen en suggesties.”

Arie Noeverman
Schoolcoordinator GCOS Aeres VMBO-MBO

a.j.noeverman@aeres.nl

Anne-Marie Schoonwater

Instituutsopleider vanuit AHW

a.schoonwater@aeres.nl

Bij wie kun je terecht als je een leerwerkplek zoekt

Locatie Maartensdijk VMBO
Koen van Kessel, k.van.kessel@aeres.nl

Locatie Barneveld MBO
Gerard Homburg, g.homburg@aeres.nl

Locatie Ede VMBO
Anjo van Noord, a.van.noord@aeres.nl

Locatie Ede MBO

Marlies Beukenkamp, m.beukenkamp@aeres.nl

Locatie Lelystad VMBO
Alje Ipema, a.ipema@aeres.nl

Locatie Almere VMBO-MBO

Suzanne Tuenter, s.tuenter@aeres.nl

Locatie Velp VMBO-MBO
Helga Heekelaar, w.g.heekelaar@aeres.nl

Locatie Emmeloord VMBO

 Loes Wink, l.wink@aeres.nl

Locatie Emmeloord MBO
Arie Noeverman, a.j.noeverman@aeres.nl

Locatie Nijkerk VMBO-MBO

Harry van der Beek, h.van.der.beek@aeres.nl

Locatie Dronten MBO (BD landbouw)

Ruud Hendriks, r.hendriks@aeres.nl

Locatie Bilthoven VMBO (TL)
Laura van Esveld, l.esveld@aeres.nl

Bezoek aeresvmbo.nl
Bezoek aeresmbo.nl

Waar zitten we

Aeres VMBO-MBO Almere

Aeres MBO Barneveld

Aeres VMBO Bilthoven

Aeres MBO Dronten

Aeres VMBO-MBO Ede

Aeres VMBO-MBO Emmeloord

Aeres VMBO Lelystad

Aeres VMBO Maartensdijk

Aeres VMBO-MBO Nijkerk

Aeres VMBO-MBO Velp