Aeres VMBO-MBO

Aeres VMBO-MBO

Wie zijn we

Aeres VMBO-MBO is een veelzijdige opleider in de groene sector met tien locaties.

Speerpunten

Uniek
Iedere Aeres VMBO-MBO locatie is uniek en heeft eigen bijzondere kenmerken. Ons groene onderwijs is kleinschalig en sfeervol. Het vmbo groen kenmerkt zich door aandacht voor de individuele leerling. Als leerling krijg je een sterke basis en het vertrouwen om door te groeien.

Duurzaam
Ons mbo onderwijs legt de basis voor een duurzame maatschappij. Bedrijven en organisaties (nationaal én internationaal) zitten te springen om talenten die verantwoord kunnen werken en groene innovatie, groene creativiteit, groene techniek en duurzaamheid vanzelfsprekend vinden. Mensen opleiden vanuit die basisgedachte, dat is wat Aeres VMBO-MBO locaties drijft.

Nordwin is veranderd in Aeres!

Vanaf augustus 2021 hebben alle scholen van Nordwin een nieuwe naam: Aeres VMBO of Aeres MBO. 

De slogan van Aeres is: Talent voor groei.

“Welkom bij Aeres VMBO-MBO! Ik help je graag bij al je vragen, opmerkingen en suggesties.”

 

Anjo van Noord
Schoolcoördinator GS Aeres VMBO en MBO (regio Midden)

 a.van.noord@aeres.nl 

Petra van der Wal

Schoolcoördinator GC Aeres VMBO en MBO (regio Noord)

p.van.der.wal@aeres.nl  

Arjen Nawijn en Huub Geerdink

Instituutsopleiders vanuit AHW (regio Midden)

a.nawijn@aeres.nl en h.geerdink@aeres.nl

 Marieken Jaarsma

Instituutsopleider vanuit AHW (regio Noord)

m.jaarsma@aeres.nl

 

Bij wie kun je terecht als je een leerwerkplek zoekt

Regio Midden

Locatie Maartensdijk VMBO
Koen van Kessel, k.van.kessel@aeres.nl

Locatie Barneveld MBO
Miranda Heimgartner – van de Kraats, m.van.de.kraats@aeres.nl

Locatie Ede VMBO
Anjo van Noord, a.van.noord@aeres.nl

Locatie Ede MBO                                                                                      Bibi Lotte van der Horst, b.van.der.horst@aeres.nl

Locatie Lelystad VMBO
Alje Ipema, a.ipema@aeres.nl

Locatie Almere VMBO-MBO                                                     Suzanne Tuenter, s.tuenter@aeres.nl

Locatie Velp VMBO-MBO
Helga Heekelaar, w.g.heekelaar@aeres.nl

Locatie Emmeloord VMBO                                                             Loes Wink, l.wink@aeres.nl

Locatie Emmeloord MBO
Arie Noeverman, a.j.noeverman@aeres.nl

Locatie Nijkerk VMBO-MBO                                                                   Wim ter Haar, w.ter.haar@aeres.nl                                                        Harrie Stijf, h.stijf@aeres.nl

Locatie Dronten MBO (BD landbouw)                                         Ruud Hendriks, r.hendriks@aeres.nl

Locatie Bilthoven VMBO (TL)
Laura van Esveld, l.esveld@aeres.nl

Regio Noord (voorheen Nordwin)

Locatie MBO 3-4, incl. Life Science, Leeuwarden:
Petra van der Wal-Brandsma, p.van.der.wal@aeres.nl                       

Locatie VMBO-MBO 1-2, Leeuwarden:                                     Yvonne de Hoop-Gerlofsma, y.de.hoop-gerlofsma@aeres.nl

 Locatie VMBO-MBO 1-2, Buitenpost:                                      Germien Westerink, g.westerink@aeres.nl

Locatie VMBO-MBO 1-2, Sneek:                                                        Nynke Hettingan.hettinga@aeres.nl

Locatie VMBO-MBO 1-2, Heerenveen:
Rene Anema r.anema@aeres.nl

Bezoek onze website voor meer informatie

Bezoek aeresvmbo.nl

Bezoek aeresmbo.nl

Waar zitten we

Aeres VMBO-MBO Almere

Aeres MBO Barneveld

Aeres VMBO Bilthoven

Aeres MBO Dronten

Aeres VMBO-MBO Ede

Aeres VMBO-MBO Emmeloord

Aeres VMBO Lelystad

Aeres VMBO Maartensdijk

Aeres VMBO-MBO Nijkerk

Aeres VMBO-MBO Velp

Aeres VMBO-MBO Buitenpost

Aeres VMBO/MBO Heerenveen

Aeres VMBO/MBO Heerenveen 2

Aeres VMBO/MBO Leeuwarden

Aeres VMBO/MBO Leeuwarden 2

Aeres VMBO/MBO Sneek